Meble do pensjonatu - Meble hotelowe, wyposażenie hoteli, inwestycje hotelowe

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Meble do pensjonatu


Określenie „meble do pensjonatu” opisuje meble ustawione w pokojach dla gości, na korytarzu, w recepcji oraz meble specjalistyczne, z których korzysta się w kuchni oraz łazience. Pensjonaty mogą być zaprojektowane w różnych stylach, dlatego też meble mogą mieć stylowe zróżnicowanie.

Meblami w pensjonatach są:
  • łóżka, sofy, tapczany;
  • szafy, szafki, półki, barki;
  • stoły, krzesła, fotele, małe dekoracyjne stoliki, stoliki nocne, toaletki;
  • meble na wyposażeniu recepcji (zalicza się tutaj też blaty, wieszaki na klucze itp.);
  • meble dekoracyjne (np. kredensy oraz konsole);
  • półki na odzież, wieszaki, lustra wolnostojące;
  • lampy stojące;
  • meble hotelowe łazienkowe oraz kuchenne ustawiane w kuchniach oraz kuchennych aneksach i wnękach.Meble do pensjonatów, podobnie jak Meble hotelowe Wrocław są użytkowe. Powinny być wygodne dla klienta oraz osób pracujących w pensjonacie.
Specjalistyczne są urządzenia sanitarne oraz meble kuchenne. Meble łazienkowe są koniecznością w każdym pensjonacie. Klienci muszą mieć zapewniony dostęp do łazienki, aby móc dwa-trzy razy dziennie odświeżyć się i zadbać o własną higienę. Meble kuchenne są nieodzowne w pensjonatach prowadzących działalność gastronomiczną i oferujących śniadania, obiady, kolacje, czasami nawet podwieczorki. Najważniejszymi meblami kuchennymi są: kuchnie (gazowe, elektryczne, elektryczne z płytą ceramiczną oraz piekarniki, ewentualnie piece do pizzy), urządzenia chłodnicze (lodówki, chłodnie, szafy chłodnicze, zamrażarki) oraz półki i regały na żywność, czasami chłodziarka na napoje alkoholowe oraz nie zawierające alkoholu.

Rynek mebli do pensjonatu jest rozwojowy. Meble te mogą być projektowane na autorskie zamówienie, jednak wykonanie takich mebli jest długotrwałe i trzeba czekać zanim wyposaży się dany pensjonat.

Właściciele pensjonatów w pełni rozumieją, że goście hotelowi oczekują dobrego lub nawet bardzo wysokiego standardu. Dlatego też zabiegają, aby ich ośrodki posiadały oryginalne, niepowtarzalne wnętrze, przytulne i zapewniające wysoki komfort. Często korzystają z usług profesjonalnego projektanta wnętrz, który planuje wyjątkowe pokoje. Pensjonaty dzisiaj i pensjonaty kilkadziesiąt lat temu to dwie zupełnie odmienne bajki. Nie ma między nimi najmniejszego porównania.
 
 
 
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego